Môj bežecký pás je hlučný

Skontrolujte systém pohonu, aby ste zistili, či niektorá časť nešúcha o inú časť. Pás by mal byť zarovnaný, trakčné zariadenia by mali byť zarovnané a ventilátor motora a "rebrá" by mali byť zarovnané. ktoré sa pohybujú vo vnútri snímača rýchlosti sú všetky oblasti, ktoré je potrebné skontrolovať. 

Skontrolujte vedenie pásu pod bežiacim pásom. Ak je pás zatlačený príliš agresívne, môže to spôsobiť pískanie. V prípade potreby môžete vodidlá ohnúť. Hluk je zvyčajne spôsobený opotrebovaným hnacím remeňom alebo uvoľnenou kladkou na prednom valci. Prečítajte si tému pomocníka

Posun remeňa v našej časti o riešení problémov, kde sa dozviete, ako zistiť uvoľnenú kladku. Ak je remenica skontrolovaná a ložiská sú v poriadku, vymeňte remeň motora. Odpojte remeň motora, zapnite bežecký pás a počúvajte motor.

 Ak je motor príliš horúci a deformuje buď kométu, kefy, alebo je skratovaný, môžete počuť zlý hluk kefy. Ak máte hluk ložiska v jednom z valčekov alebo motorov, zvyčajne vám diel opravíme alebo ho budete musieť vymeniť. Ak vydáva piskľavý zvuk ako myš, mnohokrát je to aj remeň motora. Vyskúšajte niektoré z obväzov automobilových ventilátorov, ktoré predávame, alebo sa môžete dostať do akéhokoľvek obchodu s autodielmi. 

Ak problém pretrváva, vymeňte remeň motora. alebo má skrat Ak máte hluk v ložisku v jednom z valčekov alebo motorov, zvyčajne vám diel opravíme alebo ho budete musieť vymeniť. Ak vydáva piskľavý zvuk ako myš, mnohokrát je to aj remeň motora. Vyskúšajte niektoré z obväzov automobilových ventilátorov, ktoré predávame, alebo sa môžete dostať do akéhokoľvek obchodu s autodielmi. 

Ak problém pretrváva, vymeňte remeň motora. alebo má skrat Ak máte hluk v ložisku v jednom z valčekov alebo motorov, zvyčajne vám diel opravíme alebo ho budete musieť vymeniť. Ak vydáva piskľavý zvuk ako myš, mnohokrát je to aj remeň motora. Vyskúšajte niektoré z obväzov automobilových ventilátorov, ktoré predávame, alebo sa môžete dostať do akéhokoľvek obchodu s autodielmi. Ak problém pretrváva, vymeňte remeň motora.

Späť do obchodu